BRICKPLUS 18 yıldan beri süregelen bir zamanda, sadece kaliteyi ve tasarımı yükseltmekle kalmayıp aynı zamanda elde edilebilirliği de otantik ürünler yaratmak için olağan üstü bir tutku göstermiştir.

BRICKPLUS  2016 yılında İstanbul'da kuruldu. Son 18 yılda, yüksek kaliteli ürünler ve seçkin müşteri hizmetleri konusunda titiz bir üne sahip olan mimari tuğla ve taş kaplamaların lider üreticisi haline gelmiştir. BRICKPLUS, ürün yelpazesini tuğla, taş ve Dış Mekan Yaşam Çözümleri içerecek şekilde genişleterek otantik ürünler yaratma konusundaki endüstri bilgisini ve tutkusunu arttırmaya devam ediyor. Bugün, BRICKPLUS, Türkiye'de ve dünyada kalite ve yenilikte liderlerden biri olarak kabul edilmektedir.

Doğal Elmas..

Milyonlarca yıl boyunca, bir kömür yığını bir kralın tacı ya da hayatınızın bir parçası için uygun bir şeye dönüştürülür. Benzer şekilde, saatlerce süren döküm, renklendirme ve el işlemesi sonrasında, bir Portland Çimento parçası, evinize uygun bir sanat eserine dönüştürülür. Kısacası, hem elmas hem de BRICKPLUS ürünleri, esasen mütevazi ve doğal güzellikler ve değer yaratmalarına dönüştürülmüş malzemelerdir.

 

MARKALARIMIZ
  • Brickplus